Norintiems pagilinti žinias

Jau daugelyje savivaldybių!

Nemokami 6 val. trukmės mokymai. Jei jau turite pagrindinius skaitmeninius įgūdžius, kviečiame mokytis šių programų.

  • Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. Šiuose mokymuose sužinosite, kaip saugiai ir atsakingai bendrauti ir bendradarbiauti e. paštu, kaip dokumentus laikyti internete, juos bendrinti su kitais žmonėmis, išmoksite planuoti laiką pasitelkiant e. kalendorius.
  • Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis. Ši programa skirta susipažinti su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymų metu taip pat sužinosite, kaip saugiai bei atsakingai skelbti nuotraukas ir vaizdo įrašus internete.
  • Bendruomenės Tau: būk aktyvus, unikalus ir verslus. Šioje programoje susipažinsite su interneto svetainių kūrimo bei e. bendruomenės pagrindais, įgysite saugaus naršymo internete žinių bei įgūdžių.
  • Bendruomenės Tau: būk aktyvus, unikalus ir verslus: atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas. Čia mokysitės rengti tekstinius dokumentus internete, susipažinsite su debesų kompiuterija.
  • Karjeros galimybės TAU: inovatyvus savęs pristatymas. Čia išmoksite prisistatyti naujoviškai bei originaliai. Sužinosite kaip sukurti originalų gyvenimo aprašymą, įdomiau suformuoti tekstus bei susipažinsite su vaizdo įrašų kūrimo ir redagavimo galimybėmis.

Registruokitės į mokymus

Tel. 8 620 20 961, mokymai@vipt.lt,
užpildžius registracijos formą arba
artimiausioje bibliotekoje.


Mokymai vyksta visoje Lietuvoje, daugumoje viešųjų bibliotekų.Artimiausi mokymai bibliotekose

Kviečiame dalyvauti!

Šiuo metu rodomi artimiausi planuojami mokymai. Jei norėtumėte, kad mokymai vyktų Jūsų mieste, susisiekite su artimiausia biblioteka arba tel. 8 620 20 961, e. p. mokymai@vipt.lt

Nėra renginių pagal tokius nustatymus.