Mokymai pažengusiems

Jums patogiu laiku artimiausioje bibliotekoje sužinokite, kaip:

  • saugiai naršyti internete ir dalytis svarbia informacija;
  • saugiai laikyti ir dalytis dokumentais internete;
  • veiksmingai planuoti laiką, pasitelkiant interneto kalendorius;
  • taisyti nuotraukas, kurti koliažus ir vaizdo įrašus;
  • saugiau dalytis vaizdo įrašais ir nuotraukomis socialiniuose tinkluose;
  • sukurti tinklaraštį ar interneto svetainę;
  • sukurti originalų ir šiuolaikišką gyvenimo aprašymą;
  • kurti teksto dokumentus internete ir naudotis debesų kompiuterija.

Užsiregistruokite į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“ pažengusiems artimiausioje bibliotekoje ir praplėskite savo akiratį.

Registruokitės į mokymus

Tel. 8 620 20 961, mokymai@vipt.lt,
užpildžius registracijos formą arba
artimiausioje bibliotekoje.Mokymai vyksta visoje Lietuvoje, daugumoje viešųjų bibliotekų.

Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas

Norite išmokti saugiai ir atsakingai bendrauti ir bendradarbiauti e. paštu? O gal įdomu kaip dokumentus laikyti internete ir juos bendrinti su kitais žmonėmis? Siekiate planuoti laiką pasitelkiant e. kalendorius? Ši programa Jums!

Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis

Susipažinkite su skaitmeninių nuotraukų redagavimu, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymų metu sužinosite, kaip saugiai bei atsakingai skelbti nuotraukas ir vaizdo įrašus internete.

Atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas

Kaip parengti dokumentus internete? Kaip teksto dokumentais dalytis su kitais interneto vartotojais? Kaip suteikti jiems redagavimo teisę? Kaip parodyti ekrano vaizdą kitiems internetu? Šioje programoje susipažinsite su bendradarbiavimo priemonėmis internete, debesų kompiuterija. Daug dėmesio bus skiriama tekstinių dokumentų rengimui internete, dalijimosi ir bendro naudojimo su kitais asmenimis galimybėmis.

Būk aktyvus, unikalus ir verslus

Kaip saugiai naršyti internete ir atpažinti saugias svetaines? Kaip sukurti interneto svetainę ar tinklaraštį? Sužinosite kokius pėdsakus paliekame skaitmeniniame įrenginyje ir kaip juos pašalinti, išmoksite kritiškai vertinti skelbiamą informaciją internete.

Inovatyvus savęs pristatymas

Kaip prisistatyti kitiems žmonėms? Vienas iš būdų – sukurti patrauklų gyvenimo aprašymą arba panaudoti raiškaus turinio priemones. Mokymų metu internete ieškosite tinkamų pavyzdžių ir pagal juos kursite savo originalius gyvenimo aprašymus. Taip pat mokysitės kurti vaizdo įrašus.

Pristatymų rengimas

Išmokite vaizdžiai pristatyti savo mintis ir sumanymus skaidrėse, pasitelkdami pateikčių rengimo priemones. Šiuose mokymuose susipažinsite su skaitmeninių pristatymų rengimo pagrindais bei įgysite įgūdžių atlikdami praktines užduotis.

Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykite internetu

E. prekyba, prekių paieška, kainų palyginimas, atsiskaitymas, e. banko teikiamos paslaugos – šie svarbūs dalykai padės jums kasdienybėje. Kaip pirkti internetu, saugiai atsiskaityti už prekes ir paslaugas internete, palyginti kainas? Kaip įkelti savo skelbimus, juos susieti su socialiniais tinklais? Kaip naudotis e. bankų teikiamomis paslaugomis? Šioje mokymo programoje sužinosite apie prekių ar paslaugų palankiausiomis kainomis saugų įsigijimą internetu, kaip skelbimų portaluose bei socialiniuose tinkluose parduoti prekes ar nebereikalingus daiktus. Taip pat sužinosite apie e. bankų teikiamas paslaugas internete.

Viešosios paslaugos internetu kiekvienam

Deklaravimo, Sodros, sveikatos priežiūros, registravimo ir kt. e. valdžios paslaugos.

Kokiomis e. valdžios paslaugomis galiu naudotis? Kokiu būdu galiu prisijungti prie e. valdžios paslaugų? Kaip elektroniniu būdu galima užsakyti įvairias pažymas, pateikti deklaracijas, užsiregistruoti vizitui pas gydytoją? Šioje mokymų programoje sužinosite, kaip kiekvienas iš mūsų gali naudotis valstybės institucijų teikiamomis įvairiomis paslaugomis, teikti prašymus, deklaracijas, užsakyti įvairias pažymas VMI, SODRA ir kitose svetainėse neišeinant iš namų.

Planuokime laisvalaikį internetu

Lėktuvų bilietai, kelionės, orai, tvarkaraščiai, žemėlapiai, nuorodos.

Kaip planuoti ir užsakyti laisvalaikio paslaugas internetu, įsigyti transporto bilietus, rezervuoti viešbučius, susidaryti kelionės maršrutą? Šioje mokymų programoje sužinosite, kaip internetu gauti įvairias paslaugas, pradedant nuo kelionės planavimo, maršruto sudarymo, transporto bilietų įsigijimo, baigiant automatiniais vertėjais, orų prognozėmis ir kitomis naudingomis paslaugomis.

Būkime saugūs internete

Kaip saugiau naršyti internete ir naudotis e. paslaugomis? Kaip tinkamai apsaugoti asmens duomenis, tapatybę? Sužinokite apie saugų elgesį socialiniuose tinkluose ir privatumo nustatymus ar kaip elgtis įvykus įvairiems skaitmeniniams incidentams.

Šioje mokymų programoje susipažinsite su pagrindinėmis saugos taisyklėmis skaitmeniniame pasaulyje. Sužinosite, kaip saugiai bei atsakingai elgtis naudojant skaitmeninius įrenginius ir internetą.


Artimiausi mokymai bibliotekose

Nėra renginių pagal tokius nustatymus.

Šiuo metu rodomi artimiausi planuojami mokymai.

Jei norėtumėte, kad mokymai vyktų Jūsų mieste, susisiekite su artimiausia biblioteka arba tel. 8 620 20 961, e. p. mokymai@vipt.lt