Bendruomenės

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ branduolys yra gyvenamosios vietovės bendruomenės ir jas supantys žmonės.

Projekte dalyvauja per 700 bendruomenių, kurios:

  • nori mokytis, tobulėti, susipažinti su šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis;
  • registruotos Juridinių asmenų registre;
  • lankosi netoliese esančioje bibliotekoje;
  • mėgsta dalyvauti renginiuose, bendrauti, kurti, laimėti prizų.

Projekte dalyvaujančių bendruomenių ieškokite žemiau esančiame Lietuvos žemėlapyje.

Taip pat žemėlapyje pasitikrinkite ar Jūsų bendruomenė turi skaitmeninį lyderį.

Kreipkitės į savo bendruomenės skaitmeninį lyderį ir kartu rasite ne vieną galimybę kaip pasinaudojant projekto ištekliais patobulinti savo skaitmeninius gebėjimus!


Ar Jūsų bendruomenė dalyvauja projekto renginiuose?

Nepraleiskite būsimų galimybių!

Bendruomenių  išmanumo  apklausos

Kokie Jūsų poreikiai ir naudojimosi internetu, išmaniaisiais įrenginiais, e. paslaugomis įgūdžiai? Visa tai sužinojome pirmojo bendruomenių išmanumo tyrimo metu. Atsižvelgę į tyrimo rezultatus, siūlome Jūsų poreikius geriausiai atitinkančius mokymus, kurie vyksta Jūsų savivaldybės bibliotekoje. Su tyrimo rezultatais susipažinkite čia. Antrasis tyrimo etapas vyks 2020 m. II pusm.

Kasmetinės nacionalinės akcijos

2019 m. „Senjorų dienos internete“ vyks spalio 21-25 d., „Saugesnio interneto savaitė“ – 2020 m. vasario 10-15 d., „Skaitmeninė savaitė“ – 2020 m. kovo 23-29 d. Daugiau informacijos apie artimiausią teminę akciją „Senjorų dienos internete“ – jau netrukus.

Skaitmeninio raštingumo užsiėmimai

Mokymai startavo! Norite išmokti internetu bendrauti, sužinoti naujausias naujienas, gauti elektroninių paslaugų? Išmokti mokytis, kurti, pasinaudoti kitomis skaitmeninių technologijų galimybėmis? Nemokami mokymai tinkantys kiekvienam! Pasinaudokite proga, registruokitės į pradedančiųjų ir pažengusiųjų mokymus artimiausioje bibliotekoje, telefonu 8 620 20 961 arba e. paštu mokymai@vipt.lt.

Bendruomenės įtinklinimo konkursas

Turite idėjų kaip bendruomenės veiklą plėtoti informacinių  technologijų pagalba? Laukite kvietimo dalyvauti bendruomenių įtinklinimo konkurse. Geriausios 120 bendruomenių idėjos bus apdovanotos prizais. Konkursą skelbsime jau šiais metais. Sekite informaciją čia ir FB/Prisijungusi Lietuva.

E. skautų pagalba

Kviečiame Jūsų bendruomenės jaunimą pagelbėti vyresnio amžiaus žmonėms jaustis saugiau ir drąsiau skaitmeninėje erdvėje. Kaip tapti e. skautu skaitykite čia. Taip pat paraginkite bendruomenės narius, pažįstamus, kaimynus   pasinaudoti e. skauto pagalba – kreipkitės į artimiausią biblioteką!

Skaitmeninė edukacinė programa Jūsų  bendruomenės šventėje

Į projekte dalyvaujančių bendruomenių šventes vyksime iki pat 2021 m. Pakvieskite mus į savo bendruomenės šventę. Šventės sezonas nesvarbus, projekto komanda pasirengusi atvykti ištisus metus!