Sužinokite daugiau apie įsidarbinimo paslaugas internete
Daugelis suaugusiųjų siekia dirbti patrauklų, prasmingą ir gerai atlyginamą darbą. Besikeičiančios gyvenimo aplinkybės, darbo vietų pokyčiai neretai priverčia keisti karjeros kryptį ar ieškoti naujų iššūkių. Šiuolaikinės technologijos smarkiai palengvino darbo paieškas, o Užimtumo tarnybos (UŽT) paslaugomis patogiai galima naudotis ir prisijungus internetu.

UŽT svetainėje pateikiama darbo rinkos apžvalga bei laisvų darbo vietų statistika, informacija apie užimtumo didinimo programas bei paramos priemones. Parengtu savo gyvenimo aprašymu galima iškart tiesiogiai svetainėje pasidalinti su potencialiais darbdaviais, taip sutaupant laiko ir pastangų. Čia pat galėsite matyti gautus darbo pasiūlymus. Išplėstinė darbo pasiūlymų paieška leis jums rasti tik tuos pasiūlymus, kurie atitinka jūsų interesus ir poreikius, o užsisakę naujus pasiūlymus gausite tiesiai savo e. pašto  adresu.

Todėl kviečiame susipažinti su pamokėle „Įdarbinimo paslaugos: Užimtumo tarnyba“, kurioje ne tik sužinosite, kaip naudotis elektroninėmis Užimtumo tarnybos paslaugomis, kaip iš daugybės darbo pasiūlymų atsirinkti tik dominančius, bet ir rasite gerų patarimų, kaip parengti savo gyvenimo aprašymą ar ruoštis pirmajam darbo pokalbiui. Nepraleiskite galimybės atrasti naujus darbo rinkos horizontus!

Šią ir dar keliasdešimt kitų mokymosi programų aktualiomis elektroninių paslaugų, saugesnio interneto bei skaitmeninės kūrybos temomis rasite projekto „Prisijungusi Lietuva“ svetainėje.