Susipažinkite su nemokamomis išmaniojo telefono programėlėmis
Šiuolaikinės technologijos keičia pasaulį ir nemažą dalį gyvenimo perkėlė į skaitmeninę erdvę. Vienas iš svarbiausių žmogaus palydovų tapo išmanusis telefonas, kuris ne tik padeda pasinaudoti technologijų privalumais, bet dažnai sukelia ir tam tikrų iššūkių.

Daugelis iš mūsų vis dar nesinaudojame visomis galimybėmis kasdieniame gyvenime, kurias mums suteikia išmanusis telefonas. Todėl kviečiame daugiau sužinoti pirmiausia apie programėles, kurios jau yra kiekviename telefone ir susipažinti su pamokėle „Nemokamos programėlės išmaniajame telefone“.

  • E. paštas yra viena iš pagrindinių bendravimo priemonių šiuolaikiniame pasaulyje. Naudodamiesi juo išmaniajame telefone, galite greitai ir patogiai gauti, siųsti bei tvarkyti savo laiškus bet kurioje pasaulio vietoje.
  • Kalendorius padės nepamiršti susitikimų, gimtadienių ar svarbių renginių. Galite sukurti įvykį, nustatyti priminimus ir gauti įspėjimus apie artėjančius įvykius.
  • Užrašinė išmaniajame telefone padės greitai pasižymėti savo mintis, darbus ar pirkinių sąrašą. Tai puikus būdas įrašyti ir išlaikyti viską, kas svarbiausia, kad niekada nieko nepamirštumėte. O balso įrašymo programėlė išmaniajame telefone praverčia norint padiktuoti kilusius sumanymus, įrašyti svarbius pokalbius ar net muziką. Ši programėlė gali būti naudinga ir rašant prisiminimus ar kuriant šeimos kūrybinius projektus.

Savo telefone galima įdiegti dar šimtus kitų naudingų bei nemokamų programėlių. Keletą jų atrinkome ir siūlome su jomis susipažinti pamokėlėje „Populiariausios programėlės išmaniajame telefone“. O dar keliasdešimt kitų mokymosi programų aktualiomis elektroninių paslaugų, saugesnio interneto bei skaitmeninės kūrybos temomis rasite projekto „Prisijungusi Lietuva“ svetainėje.