Skaitmeninės fotografijos galimybės
Skaitmeninės technologijos visiems atveria neregėtas saviraiškos galimybes, kiekvienas gali įgyvendinti savo svajones programuoti, kurti robotus, paskelbti savo mintis ir atradimus internete. Fotografuoti ir po to dalytis akimirkomis dabar gali bet kas, turintis išmanųjį telefoną. Nuotraukomis dalijamasi tiek tam skirtose interneto svetainėse, tiek ir socialiniuose tinkluose. 

Nors fotografuoti labai paprasta, – pakanka nutaikyti ir paspausti fotoaparato ar telefono mygtuką, tačiau ne tik dokumentines, bet ir įdomesnes menines nuotraukas padarysite susipažinę su kompozicijos pagrindais, pradėję naudotis sudėtingesniais nustatymais, sužinoję, kaip nuotrauką pagyvina apšvietimas, kaip galima vaizdui suteikti norimą gylį ir paskatinti žiūrovą ilgiau į ją įsižiūrėti.

Todėl dabar vykstančios tarptautinės akcijos „Skaitmeninės savaitės 2022“ proga kviečiame susipažinti su savarankiško mokymosi pamokos „Skaitmeninė fotografija“ medžiaga. Ši projekto „Prisijungusi Lietuva“ metu parengta programa atskleidžia svarbiausius geros nuotraukos bruožus, supažindina su pagrindinėmis fotografavimo nuostatomis, moko pataisyti, papildyti nuotraukas įvairiais efektais bei pasidalyti su kitais. Dar keliasdešimt kitų mokymosi programų aktualiomis elektroninių paslaugų, saugesnio interneto bei skaitmeninės kūrybos temomis rasite projekto „Prisijungusi Lietuva“ svetainėje