Išmokite saugiau apsipirkti internetu
Kartu su vasaros pradžia atsirado dar viena proga patirti internetinės prekybos privalumus. Apsipirkdami internetu galime pasirinkti iš gausybės prekių ir paslaugų, įsigyti pirkinius greitai ir patogiai, surasti geriausias norimų prekių kainas.

Apsipirkimas internetu – tai ne tik patogus būdas, bet ir padeda taupyti laiką ar dažnai pirkti geresnėmis kainomis. Tačiau greta šių privalumų gali iškilti ir tam tikrų grėsmių ar neaiškumų, kuriuos kartais sunku išspręsti nuotoliniu būdu. Norint išvengti nemalonių patirčių ir saugiai apsipirkti internetu, svarbu įgyti tam tikrų žinių ir įgūdžių.

Todėl kviečiame susipažinti su pamokėle „Pirkite saugiau internetu“, kuri ne tik padės suprasti svarbiausias saugaus internetinio pirkimo taisykles, bet ir pasidalins naudingais patarimais, padėsiančiais tapti sumaniais internetiniais pirkėjais.

  • Pamokėlė paaiškins, kaip atpažinti patikimas svetaines, kuriose saugu apsipirkti ir atsiskaityti banko kortelėmis, kaip išvengti rizikos dėl neteisėto jūsų duomenų panaudojimo.
  • Labai svarbu žinoti savo, kaip vartotojo, teises, kurios apsiperkant internetu taikomos dar plačiau, kokios institucijos jas gina ir kokiais atvejais į jas galite kreiptis.
  • Galiausiai, sužinosite apie prekių grąžinimą ir garantijas perkant internetinėse parduotuvėse bei prekyvietėse. Tą irgi svarbu žinoti, nes retkarčiais gali tekti grąžinti nepatikusią ar netinkamą prekę ar pareikalauti kompensacijos.

Pamokėlėje „Pirkite saugiau internetu“ įgysite naujų žinių ir pasitikėjimo, padėsiančio mėgautis saugiu ir patogiu apsipirkimu internete. O dar keliasdešimt kitų mokymosi programų aktualiomis elektroninių paslaugų, saugesnio interneto bei skaitmeninės kūrybos temomis rasite projekto „Prisijungusi Lietuva“ svetainėje.