Senjorų dienos internete 2019

2019 m. spalio 21-25 d.

BibliotekoseInformacija bibliotekininkams

Sėkmingai startavusi 2018 metais, teminė akcija „Senjorų dienos internete“ sugrįžta š. m. spalio 21–25 d.!

Teminės akcijos tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.


Š. m. spalio 21–25 dienomis lauksime Jūsų Lietuvos viešosiose bibliotekose, kur smagioje kompanijoje kasdien nuo 11 val. galėsite stebėti vis kitas vaizdo transliacijas,  užduoti ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Atsižvelgiant į Jūsų pastebėjimus ir pasiūlymus, šiemet į transliacijų sąrašą įtraukėme kur kas praktiškesnes temas, viena jų – apie išmanųjį daržą.  


Technologijų vitaminai

Aptarsime kokia e. recepto nauda Jums? Kur ieškoti patikimos informacijos apie Lietuvoje registruotus  ir kompensuojamus vaistus. Technologijų pagalbą ir naudą sportuojant, pristatys ypatingos transliacijos viešnios.

Pats sau gidas

Keliauti galima patogiai ir pigiai! Kviečiame kartu su transliacijos dalyviais planuoti keliones Lietuvoje ir ne tik. Sužinosite kaip technologijų pagalba planuojamos kelionės viešuoju transportu, nuosavu automobiliu ar lėktuvu, kaip rasti viešbučius,  lankytinus objektus ar pramogas, žemėlapyje.

Bankas tavo delne

Šiandien bankas telpa telefone, o asmeninis biudžetas – mokėjimo kortelėje. Kaip įgyti pasitikėjimo naudotis šiais įrankiais? Transliacijos metu Lietuvos bankų asociacijos ir finansų ekspertai pasidalins paprastais ir praktiškais patarimais, kaip tvarkytis su savo pinigais moderniai bei saugiai.

Bendravimo mados

Ar prisimenate savo pirmąjį kvietimą į pasimatymą? O ar žinote kaip tai vyksta šiandien? Transliacijos metu aptarsime šiuolaikinius, skaitmeninio bendravimo būdus, tendencijas. Dalinsimės patarimais kaip socialiniuose tinkluose bendrauti ne tik smagiai, bet ir saugiai.

Išmanusis daržas

Ruduo – tai metas, kai daržai ir sodai ruošiasi žiemos miegui, o Jūsų laukia daugybė užduočių, todėl geriausia jas sudėlioti prioritetine tvarka. Apie sodo paruošimą žiemai, patarimais ir rekomendacijomis, su Jumis mielai dalinsis Dr. Algirdas Amšiejus. Neturite erdvės daržininkavimui? Papasakosime, kaip internetas, meilė daržui, sodui ir turima žemė sujungia bendruomenes.