Asociacija „Lieplaukiškių draugija“

Asociacija „Lieplaukiškių draugija“

Projekto pavadinimas: Interneto svetainė „Lieplaukiškių draugija“

Projekto rezultatas

Sukurta nauja ir funkcionali interneto svetainė www.lieplaukiskiudraugija.lt

Apie projektą

Įgyvendinusi bendruomenės įtinklinimo projektą Telšių rajono asociacija „Lieplaukiškių draugija“ ne tik mažina socialinę žmonių atskirtį, bet ir plačiai skleidžia žinią apie bendruomenės vykdomas veiklas, padeda daugiau sužinoti apie Lieplaukės miestelio istoriją, įžymius žmones ir lankomas vietas.

Asociacija „Lieplaukiškių draugija“ atsiliepė į projekto „Prisijungusi Lietuva“ pasiūlymą dalyvauti Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse, tapo viena iš 120-ies bendruomenių laimėtoja ir sėkmingai įgyvendino savo idėją – sukūrė naują skaitmeninę erdvę.

Organizacija įsteigta 2018 m. gegužės 3 d., ji siekia gerinti gyventojų tarpusavio bendravimą, organizuoja laisvalaikio užimtumą, vykdo projektines veiklas ir prevencines programas. Norėdama, kad asociacija būtų plačiau žinoma ir matoma įvairioms gyventojų grupėms internete, „Lieplaukiškių draugija“ sukūrė skaitmeninę erdvę www.lieplaukiskiudraugija.lt, kurioje skelbiama aktuali informacija apie bendruomenę, įžymius jos žmones, turistų lankomas vietas ir projektus. Galima pamatyti daug nuotraukų ir supažinti su Lieplaukės miestelio ir apylinkių istorija. Taip „Lieplaukiškių draugijos“ nariai yra skatinami naudotis internetu, domėtis draugijos veikla ir kitomis aktualijomis, skelbiamomis interneto svetainėje, taigi didėja bendruomenės narių savarankiškumas, bendrystė, į veiklas įtraukiami nariai, esantys skaitmeninėje atskirtyje.

Anot bendruomenės pirmininkės Virginijos Bykovienės, dalyvavimas projekte buvo labai naudingas dėl daugelio priežasčių: bendruomenės narių tarpusavio bendravimas ir bendradarbiavimas tapo aktyvesnis, daugelis susidomėjo ir susipažino su interneto galimybėmis, išaugo draugijos veiklų viešinimo galimybės. „Įgyvendindami projektą daug išmokome, gavome daug žinių. Patys administruojame savo naująją interneto svetainę, tad nuolat domimės naujovėmis ir toliau mokomės, tobulėjame“, – džiaugiasi V. Bykovienė.

Apsilankykite naujoje asociacijos „Lieplaukiškių draugija“ interneto svetainėje www.lieplaukiskiudraugija.lt ir sužinokite apie bendruomenės veiklas, miestelio ir apylinkių įžymias vietas.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.


Asociacijos „Lieplaukiškių draugija“ interneto svetainė www.lieplaukiskiudraugija.lt

Projekto rezultatai matomi:

http://www.zemaitijosgidas.lt/asociacija-lieplaukiskiu-draugija-mazina-nariu-skaitmenine-atskirti