Asociacija Paupių bendruomenė

Asociacija Paupių bendruomenė

Projekto pavadinimas: Asociacijos Paupių bendruomenės interneto svetainė – virtuali vizitinė kortelė

Projekto rezultatas

Sukurtas naujas ir funkcionalus internetinis tinklapis www.paupiubendruomene.lt

Apie projektą

Paupių bendruomenė – viena aktyviausių bendruomenių Klaipėdoje, dalyvavusi projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuotame Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse ir tapusi viena iš šio konkurso 120-ies bendruomenių laimėtoja.

Pagrindinis Paupių bendruomenės tikslas konkurse – sukurti bendruomenės internetinę svetainę, perkelti kuo daugiau informacijos į elektroninę erdvę, kuri būtų pasiekiama visiems bendruomenės nariams, taip skatinant bendruomenės narius, tame tarpe ir senjorus, naudotis internetu. Internetinėje svetainėje viešinant bendruomenės organizuojamus renginius, paslaugas ir kitas vykdomas veiklas, siekiama sukurti bendruomenei ir jos teikiamoms paslaugoms teigiamą įvaizdį bei didinti Paupių gyvenamojo rajono, esančio Klaipėdoje, patrauklumą.

Paupių bendruomenė sukūrė naują ir funkcionalų bendruomenės tinklapį www.paupiubendruomene.lt, kuris, anot bendruomenės narės Audronės Grigišienės, yra labai reikalingas bendruomenei ne tik siekiant informuoti bendruomenės narius apie būsimus įvykius Paupiuose, bet ir supažindinant, ką bendruomenė yra pasiekusi, kur dalyvavusi, ką nuveikusi. Apsilankius svetainėje galima rasti visą naujausią reikiamą informaciją, kontaktus, kur kreiptis iškilus problemoms ar norint tapti bendruomenės nariu. Džiugina ir tai, kad svetainėje esanti informacija apie bendruomenę suteikia galimybę ne tik paupiškiams, bet ir visiems apsilankiusiems joje, detaliau susipažinti su Paupių bendruomenės gyvenimu. Tai galimybė parodyti save bei užmegzti ryšius su kitomis Klaipėdos bei Lietuvos bendruomenėmis.

Asociacijos Paupių bendruomenės vadovė Regina Baguckienė taip pat pasidžiaugė dar vienu įveiktu iššūkiu – bendruomenės įtinklinimu, sukurta internetine svetaine, kuri tapo puikia Paupių bendruomenės vizitine kortele, tiesiogiai prisidedančia prie sėkmingos ir veiklios bendruomenės stiprinimo bei bendruomeniškumo. Ji pastebėjo, kad projekto įgyvendinimas vyko sklandžiai, tad, žingsnis po žingsnio ir bendruomenės svetainė tapo patrauklia, šiuolaikiška, matoma ir pasiekiama ne tik paupiškiams, bet ir kiekvienam Lietuvos gyventojui.

Paupių bendruomenės norai ir siekis perkelti kuo daugiau informacijos į elektroninę erdvę, kuri būtų pasiekiama visiems, pasitvirtino su kaupu. „Tikslas pasiektas visu 100 proc., nes šiame Paupių bendruomenės internetiniame puslapyje paskelbta visa svarbiausia bendruomenės veikla, nuo pat jos susikūrimo iki būsimų renginių, straipsnių, metraščių, nuotraukų galerijos ir t.t.“ – džiaugėsi Paupių bendruomenės valdybos narė, Paupių seniūnaitijos seniūnaitė Rasa Arcišauskienė.

Šiandien, kai projektas jau yra įgyvendintas, bendruomenės atstovai drąsiai gali teigti, kad svetainė tapo labai naudinga ir matoma, o ateityje bus nuolat tobulinama: atsiras naujos funkcijos, vis daugiau bendruomenės narių bus įtraukiami į informacijos skelbimą svetainėje, taip pat jie efektyviai galės naudotis siūlomomis elektroninėmis paslaugomis. Apsilankykite jų tinklapyje www.paupiubendruomene.lt.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.


Paupių bendruomenės interneto svetainė

Projekto rezultatai matomi:

http://www.zemaitijosgidas.lt/paupiu-bendruomene-pratina-senjorus-naudotis-internetu

https://www.atviraklaipeda.lt/2020/07/17/paupiu-bendruomene-pristato-savo-internetini-puslapi/