Visuomeninė organizacija „Bekupės bendruomenės centras“

Visuomeninė organizacija „Bekupės bendruomenės centras“

Projekto pavadinimas: Bekupės BC tinklalapio kūrimas

Projekto rezultatas

Sukurtas naujas ir funkcionalus internetinis tinklapis www.bekupesbc.lt

Apie projektą

Visuomeninė organizacija ,,Bekupės bendruomenės centras“ yra aktyvi Molėtų rajono bendruomenė, kuri nuolat organizuoja įvairius renginius. Bendruomenė dalyvavo ir tapo viena iš projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso laimėtojų. Konkurse iš viso buvo atrinkta 120 geriausių bendruomenių idėjų, kurių tikslas – pasitelkiant informacines technologijas skatinti bendruomeniškumą, sudaryti palankesnes sąlygas bendrauti, mokytis, užsiimti verslu bei įtraukti bendruomenės narius, esančius skaitmeninėje atskirtyje.

„Bekupės bendruomenės centro“ aktyvumas pasireiškė ir įtinklinimo veiklų metu – tai patys pirmieji konkurso dalyviai, įgyvendinę savo idėją. Bendruomenė sukūrė savo naują internetinę svetainę www.bekupesbc.lt, kuri naudojama informacijos apie centro veiklą, renginių, ateities darbų planų skelbimui. Bendruomenės pirmininkė Renata Kildišienė džiaugėsi, jog tinklapis bus puiki vieta bendruomenės narių kuriamos produkcijos reklamavimui ir pardavimui. Pasak pirmininkės, „svetainė – nenutrūkstamas ryšys su visuomene“. Pirmininkei antrina ir Bekupės bendruomenės tarybos narė, Giedraičių seniūnijos renginių organizatorė, skaitmeninė lyderė, aktyvi projekto įgyvendintoja Vanda Korolkovienė: „Internetinė svetainė skirta įvairios informacijos skelbimui Bekupės kaimo bendruomenės nariams. Joje jie galės skelbti informaciją, diskutuoti, identifikuoti problemas bei bendrai jas spręsti. Tikimės, kad tai suteiks galimybę bendruomenės nariams efektyviai panaudoti skaitmeninės erdvės galimybes, kurios šiomis dienomis tapo ypač svarbios ir reikalingos. Taigi, bendruomenės svetainė – vieta, kurioje kiekvienas bekupietis gali realiomis idėjomis, siūlymais ir kitais būdais prisidėti prie mūsų bendruomenės puoselėjimo“.

„Bekupės bendruomenės centras“ noriai bendradarbiauja su kitomis bendruomenėmis ir siekia, kad kaimas taptų patrauklia vieta gyventi, dirbti, organizuoti turiningą bendruomenės gyvenimą, teikti daugiau paslaugų gyventojams ir svečiams. Jų šūkis – „Kartu mes galime daug!“, tad apsilankykite naujoje bendruomenės svetainėje www.bekupesbc.lt ir sekite jų veiklas.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.


„Bekupės bendruomenės centro“ internetinės svetainės skiltis „Galerija“

„Bekupės bendruomenės centro“ internetinės svetainės skiltis „Mūsų misija“

Projekto rezultatai matomi:

https://www.facebook.com/BekupesBC

http://www.aukstaitijosgidas.lt/interneto-svetaine-nenutrukstamas-rysys-su-visuomene