Sužinokite daugiau apie e. valdžios paslaugas
Šiandien jau 42 proc. Lietuvos gyventojų naudojasi elektroninės valdžios paslaugomis (www.epaslaugos.lt).  IVPK duomenimis, populiariausios tarp gyventojų išlieka pajamų deklaravimo paslauga, su sveikata susijusios paslaugos, automobilių registravimo, asmens dokumentų išrašymo, darbo paieškos paslaugos. Tačiau nemaža dalis piliečių vis dar nežino apie e. valdžios galimybes arba tiesiog nedrįsta pradėti naudotis jos paslaugomis.

E. valdžios paslaugos yra patogus ir veiksmingas būdas tvarkyti įvairius reikalus su valdžios institucijomis nestovint eilėse. Naudodamiesi šiomis paslaugomis, galite greitai ir patogiai atlikti daugybę veiksmų: deklaruoti mokesčius, kreiptis dėl socialinės išmokos ar kompensacijos, deklaruoti gyvenamąją vietą ir t. t. Be to, e. būdu galima pateikti prašymus ir kitus dokumentus daugumai valstybės ir savivaldybių institucijų.

Todėl kviečiame susipažinti su pamokėle – viktorina „E. valdžios paslaugos“, kurioje ne tik sužinosite, kodėl verta naudotis elektroninėmis valdžios paslaugomis; kaip prisijungti prie e. valdžios svetainės epaslaugos.lt, kokios viešosios paslaugos joje siūlomos, kaip rasti bei užsisakyti norimą paslaugą, bet dar galėsite ir pasitikrinti ką tik įgytas žinias. Jei norite sutaupyti laiko ir pastangų, išvengti eilių valdžios institucijose ir greitai sutvarkyti savo reikalus, ši pamokėlė skirta būtent jums!

Šią ir dar keliasdešimt kitų mokymosi programų aktualiomis elektroninių paslaugų, saugesnio interneto bei skaitmeninės kūrybos temomis rasite projekto „Prisijungusi Lietuva“ svetainėje.