„Skaitmeninė savaitė 2022“ kviečia tobulinti skaitmeninius įgūdžius
Tiek asmeninėje, tiek profesinėje veikloje tampame vis labiau priklausomi nuo skaitmeninių technologijų, taigi nenuostabu, kad darbdaviai vis dažniau reikalauja skaitmeninio raštingumo įgūdžių. 2021 m. Europos Komisijos duomenimis, šiandien skaitmeniniai įgūdžiai būtini 90 proc. darbų. Siekdama padėti įgyti jų visų amžiaus grupių žmonėms, asociacija „Langas į ateitį“ jau nuo 2010 m. koordinuoja kasmet Lietuvoje vykstančią europinę akciją „Skaitmeninė savaitė 2022“. Šiais metais akcija išsiplėtė į penkias savaites ir vyks kovo 14 –  balandžio 14 d.

Kiekvienos akcijos savaitės metu Lietuvos gyventojai kviečiami pasitikrinti savo skaitmeninio raštingumo žinias, patobulinti jas ir dalyvauti internetinėse transliacijose.

Pirmosios savaitės tema – „Kokie mano skaitmeniniai įgūdžiai?“. Šią savaitę dalyviai turės progą įsivertinti savo žinias ir atrasti jų spragas, trukdančias efektyviai dirbti ir kokybiškai gyventi.

Antroji savaitė, vyksianti kovo 21-25 d., susitelks ties kibernetinio saugumo žiniomis ir saugesniu elgesiu internete.

Trečiosios savaitės tema – STEM įgūdžiai (tai gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos srities žinios).

Balandžio 4-8 d., ketvirtąją savaitę, tobulinsime skaitmeninius įgūdžius.

Paskutinioji, penkta akcijos savaitė skiriama kritiniam mąstymui stiprinti.

Daugiau informacijos apie akcijos „Skaitmeninė savaitė 2022“ veiklas Lietuvoje rasite www.epilietis.lt, o visos ES renginius www.alldigitalweek.eu.