Plačiau susipažinkime su išmaniojo telefono programėlėmis
Išmanusis telefonas nenusileidžia kompiuteriui, – juo galima ne tik naršyti internete, tvarkyti savo paštą ir pasižymėti įvykius kalendoriuje, bet ir parsisiųsti bet kurią iš tūkstančių jam pritaikytų programėlių, padedančių atlikti įvairias kasdienes ar darbo užduotis.

Bene kiekviename išmaniajame įrenginyje jau būna gamintojo įdiegtos svarbiausios priemonės: kalendoriaus, e. pašto, užrašų, svarbiausių socialinių tinklų bei kitos kasdien reikalingos programėlės. Pakanka jas prisitaikyti sau ir iškart galima jomis naudotis.

Kviečiame susipažinti su pamokėle „Nemokamos programėlės išmaniajame telefone“, kuri supažindina su populiariausiomis programėlėmis išmaniajame telefone: kalendoriumi, e. pašto, balso įrašymo programomis bei užrašine. Pamoka tinka tiek „Android“, tiek ir „iOS“ sistemų telefonų savininkams.

Jei šių gamintojo įdiegtų programėlių nepakanka, galima parsisiųsti bet kurią iš tūkstančių jūsų išmaniajam įrenginiui  pritaikytų programėlių visiems gyvenimo atvejams – padėsiančių tvarkyti savo lėšas banke, apsipirkti, sužinoti viešojo transporto tvarkaraščius, rasti kelionės tikslą, atpažinti augalus ar tvarkyti savo nuotraukų kolekciją.

Kita pamokėlė, „Populiariausios programėlės išmaniajame telefone“, padės plačiau susipažinti su bendravimo programėlėmis,  feisbuko „Messenger“, taip pat mokys planuoti keliones pasitelkiant „Google“ žemėlapius, o idėjomis ir įvairiais vaizdais dalytis  „Pinterest” socialiniame tinkle.

Šią ir dar keliasdešimt kitų mokymosi programų aktualiomis elektroninių paslaugų, saugesnio interneto bei skaitmeninės kūrybos temomis rasite projekto „Prisijungusi Lietuva“ svetainėje.