Informacinės technologijos tiesia tiltus tarp kartų
Šį rudenį vėl siūloma įvairių mokymosi galimybių senjorams, norintiems plačiau susipažinti su skaitmeninėmis technologijomis.

Jau tradicija tampa nuo 2018 m. Lietuvoje organizuojama projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuota nacionalinė akcija „Senjorų dienos internete“, kurios tikslas – sudominti ir paskatinti Lietuvos senjorus naudotis šiuolaikinėmis išmaniosiomis technologijomis, e. paslaugomis, kritiškai vertinti informaciją, tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius. Internetiniuose seminaruose įvairių sričių ekspertai ir žinomi Lietuvos žmonės dalinsis žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus įvairiose srityse. Šių metų renginiai bus skelbiami svetainėje epilietis.eu. O ankstesnių metų transliacijų įrašus ir kitą medžiagą rasite čia ir čia.

Taip pat įsibėgėjo projektas „Informacinės technologijos jungia kartas“, kuris M. Čoboto trečiojo amžiaus universiteto (MČTAU) klausytojams pasiūlė mokymus net keturiomis temomis: pažintis su išmaniųjų įrenginių galimybėmis, skaitmeninė fotografija, nuotolinio bendravimo ir mokymosi priemonės bei saugesnis internetas. Projektu siekiama mažinti vyresnio amžiaus žmonių technologinę atskirtį, skatinant juos pažinti skaitmenines technologijas kartu su jaunąja karta ir tobulinti jų skaitmeninius įgūdžius.

Taip pat kviečiame visus naudotis gausia projekto „Prisijungusi Lietuva“ mokymo medžiaga, sukurta 2019-2021 m. vykusiems mokymo renginiams.