Apsipirkti internetu – paprasta ir saugu
Internetinės parduotuvės – puikus būdas apsipirkti negaištant laiko didžiuliuose prekybos centruose ieškant reikalingos prekės ir stumdantis tarp daugybės kitų pirkėjų. Įsigytos prekės be jokių rūpesčių per keletą dienų pristatomos pirkėjo nurodytu adresu ar į paštomatus, dažnai galima pasirinkti netgi nemokamą pristatymą. Tai labai patogu gyvenantiems toliau nuo prekybos centrų. Be to, internetu kitų šalių elektroninėse parduotuvėse ir prekyvietėse galima įsigyti tokių prekių, kokių pas mus visai nebūna.

Pirkti internetu žinomose parduotuvėse yra saugu – net jei pristatant pirkinys dingtų, parduotuvė atlygintų išlaidas, o jei prekė nepatiktų, ją galima pakeisti arba grąžinus atgauti savo pinigus.

Kviečiame susipažinti su pamokėle „Apsipirkite internetu greitai ir saugiai“, kurioje pristatoma elektroninė prekyba, pateikiami saugaus apsipirkimo pagrindai, paaiškinama, kaip atsiskaityti internetu ar parduoti nereikalingus daiktus socialiniuose tinkluose.

Jeigu jau apsiperkate internetinėse parduotuvėse, bus naudinga pamokėlė „Pirkite saugiau internetu“, kur daugiau sužinosite apie saugaus atsiskaitymo būdus, vartotojų teises, internetu įsigytų prekių grąžinimą bei kitus naudingus dalykus.

Internete ne tik didesnė prekių įvairovė, nemaža dalis prekių parduodamos pigiau, bet ir galima palyginti skirtingų parduotuvių kainas bei sužinoti kitų pirkėjų įvertinimus. Kaip tą padaryti, sužinosite pamokėlėje „Pirkite pigiau internetu“.

Šias ir dar keliasdešimt kitų mokymosi programų aktualiomis elektroninių paslaugų, saugesnio interneto bei skaitmeninės kūrybos temomis rasite projekto „Prisijungusi Lietuva“ svetainėje.