Apdovanoti Skaitmeniniai konsultantai – bibliotekininkai 2019
Asociacija „Langas į ateitį“ drauge su projektu „Prisijungusi Lietuva“ pristato Skaitmeninio konsultanto – bibliotekininko 2019 apdovanojimus. Visa projekto „Prisijungusi Lietuva“ komanda taria didelį ačiū Danutei Blažulionienei, Gabijai Ščiukauskaitei, Eligijai Žukauskienei, Vaidai Juselytei, Astai Salučkienei, Genei Urbienei, Astai Andrulienei, Violetai Mikalauskienei, Loretai Cigelskienei, Jurgitai Mačiulienei už aktyvią ir kūrybingą veiklą tobulinant savo krašto gyventojų skaitmeninius įgūdžius.

Iliustracija pexels.com/

Nuo 2018 m. balandžio mėn. asociacijos „Langas į ateitį“ ir partnerių vykdomas projektas „Prisijungusi Lietuva“ jau gerokai įpusėjo. Daug dirbome ir galime didžiuotis pasiektais rezultatais, o svarbiausia tuo, kad projektas sėkmingai nukeliavo į Lietuvos regionus, miestelius ir kaimus, suteikdamas galimybę gyventojams įgyti ir patobulinti skaitmeninius įgūdžius. Ir už tai turime dėkoti Jums, mieli bibliotekininkai. Todėl nusprendėme išrinkti aktyviausius Skaitmeninius konsultantus – bibliotekininkus 2019.

Speciali projekto partnerių komisija įvertino projekte dalyvaujančių bibliotekų veiklų rezultatus. Kiekvienoje apskrityje atrinkta šauniausių rezultatų projekto veiklose pasiekusi biblioteka. Buvo vertinamas iniciatyvumas, įsitraukimas ir kūrybingumas dalyvaujant teminėse akcijose „Senjorų dienos internete 2018 ir 2019“, „Saugesnio interneto savaitė 2019“, „Skaitmeninė savaitė 2019“; projekto e. skautų veiklos koordinavimas, o taipogi aktyvumas socialiniuose tinkluose bei skaitmeninių lyderių ir konsultantų feisbuk grupėse.

Aktyviausios apskričių bibliotekos

Alytaus apskrityje – Varėnos r. savivaldybės viešoji biblioteka, Kauno apskrityje – Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Klaipėdos apskrityje – Klaipėdos r. savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka, Marijampolės apskrityje – Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, Panevėžio apskrityje – Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka, Šiaulių apskrityje – Pakruojo r. Juozo Paukštelio viešoji biblioteka, Tauragės apskrityje – Pagėgių savivaldybės viešoji biblioteka, Telšių apskrityje – Plungės r. savivaldybės viešoji biblioteka, Utenos apskrityje –  Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Vilniaus apskrityje – Ukmergės r. savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka.

Nominuotų bibliotekų kolektyvai išrinko savo kolegę, labiausiai prisidėjusią prie puikių bibliotekos rezultatų projekto „Prisijungusi Lietuva“ veiklose. Sveikiname ir dėkojame, kad esate su mumis ir visa Lietuva!