Mokymų grafikas

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Kviečiame į renginius registruotis https://forms.gle/4WqRQYTVsuw9ZoXQ8.

 

NUOTOLINIAI MOKYMAI

Dalis mokymų vyksta nuotoliniu būdu apie asmens duomenų saugumą, bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir saugesnį technologijų naudojimą.

Transliacijos „Kaip jaustis saugiai internetinėje erdvėje naudojant skaitmeninius įrenginius“ metu kibernetinio saugumo specialistas Paulius Čeponis pasakojo apie tai, kaip būti saugesniems e. erdvėje, kokie pavojai gali iškilti naudojant e. paštą bei socialinius tinklus ir kaip apsisaugoti nuo galimų grėsmių.

Įrašo nuoroda: https://sli.do/esauga

Antrosios transliacijos metu duomenų apsaugos pareigūnė Rusnė Juozapaitienė kalbėjo šiandien itin aktualia tema – „Nauji asmens duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimai bei jų taikymas“. Įrašo metu pristatoma apie asmens duomenų apsaugą, bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir pagrindinius reikalavimus bei duomenų saugumo pažeidimus.

Įrašo nuoroda:  https://sli.do/bdar

MOKYMAI BIBLIOTEKOJE

Spalio mėn. bibliotekose startavo tiesioginiai mokymai savivaldybių bibliotekose (trukmė 4 val.):

  • Apie ateities technologijas: Kaip skaitmeninės technologijos pakeis pasaulį ir kiekvieno žmogaus gyvenimą. Grėsmės ir galimybės, kaip turime tam pasirengti?
  • Apie skaitmeninių iniciatyvų sklaidos svarbą ir poveikį: mokymosi galimybės Europos ir Lietuvos gyventojams.
  • Apie skaitmeninės technologijas kasdieniniame gyvenime ir darbe: kaip mobiliosios programėlės gali padėti dirbant komandoje, organizuojant renginius, atliekant finansines operacijas ir pan.

Detali renginio programa užsiregistravusiems dalyviams siunčiama artėjant renginiui.

Tiesioginių mokymų metu bibliotekoje vyksta praktinės veiklos su išmaniaisiais įrenginiais (planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu), prašytume pagal galimybes turėti skaitmeninį įrenginį.

Jei užsiregistravote, bet atvykti negalėsite, būsime dėkingi, jei apie tai pranešite e. paštu renginiai@bka.lt.

II ciklo mokymų dalyviams išduodami e. pažymėjimai. E. pažymėjimas siunčiamas registracijos metu nurodytu e. pašto adresu.Jeigu turėtumėte klausimų dėl šio renginio, prašome kreiptis į Elingą Žiliuvienę e. paštu renginiai@bka.lt arba telefonu 8 612 31654.