Mokymų grafikas

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Kviečiame į renginius registruotis https://forms.gle/4WqRQYTVsuw9ZoXQ8.

 

NUOTOLINIAI MOKYMAI

Rugsėjo mėnesį vyks nuotoliniai mokymai, apie saugesnį interneto naudojimą bei BDAR:

  • Rugsėjo 19 d. 11 – 13 val. tiesioginė vaizdo transliacija tema „Kaip jaustis saugiai internetinėje erdvėje naudojant skaitmeninius įrenginius“. Transliacijos metu bus pristatyta apie nusikaltimus e. erdvėje, kodėl ir kaip jie vykdomi, apie kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių saugumą, kokie pavojai gali iškilti naudojant e. paštą bei socialinius tinklus ir kaip apsisaugoti bei pakalbėsime apie įrenginių saugumo priemones. Apie visa tai išsamiai papasakos Paulius Čeponis. Transliacijos nuoroda: https://sli.do/esauga.
  • Rugsėjo 26 d. 11 – 13 val. tiesioginė vaizdo transliacija tema „Nauji asmens duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimai bei jų taikymas“. Transliacijos metu bus pristatyta apie bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir pagrindinius reikalavimus bei duomenų saugumo pažeidimus. Apie visa tai išsamiai papasakos Rusnė Juozapaitienė. Transliacijos nuoroda: https://sli.do/bdar.

Transliaciją bus galima stebėti internetu (per mobiliuosius įrenginius arba kompiuterius) tiesiogiai nurodytu laiku paspaudus aukščiau pateiktas nuorodas.

Užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę pagal tematiką galima paspaudus transliacijos nuorodą jau dabar. Tai padaryti bus galima ir transliacijos metu.

 

MOKYMAI BIBLIOTEKOJE

Spalio mėn. bibliotekose vyks tiesioginiai mokymai savivaldybių bibliotekose (trukmė 4 val.):

  • Apie ateities technologijas: Kaip skaitmeninės technologijos pakeis pasaulį ir kiekvieno žmogaus gyvenimą. Grėsmės ir galimybės, kaip turime tam pasirengti?
  • Apie skaitmeninių iniciatyvų sklaidos svarbą ir poveikį: mokymosi galimybės Europos ir Lietuvos gyventojams.
  • Apie skaitmeninės technologijas kasdieniniame gyvenime ir darbe: kaip mobiliosios programėlės gali padėti dirbant komandoje, organizuojant renginius, atliekant finansines operacijas ir pan.

Detali renginio programa užsiregistravusiems dalyviams bus siunčiama artėjant renginiui.

Tiesioginių mokymų metu bibliotekoje bus praktinių veiklų su išmaniaisiais įrenginiais (planšetiniu kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu), prašytume pagal galimybes turėti skaitmeninį įrenginį.

Jei užsiregistravote, bet atvykti negalėsite, būsime dėkingi, jei apie tai pranešite e. paštu renginiai@bka.lt.

II ciklo mokymų dalyviams bus išduodami e. pažymėjimai. E. pažymėjimas bus siunčiamas registracijos metu nurodytu e. pašto adresu.Jeigu turėtumėte klausimų dėl šio renginio, prašome kreiptis į Elingą Žiliuvienę e. paštu renginiai@bka.lt arba telefonu 8 612 31654.