Asociacija Klaipėdos žvejybos uosto bendruomenė

Asociacija Klaipėdos žvejybos uosto bendruomenė

Projekto pavadinimas: Išmani ir sultekta bendruomenė

Projekto rezultatas

Sukurta nauja ir funkcionali internetinė svetainė bendruomeneu.lt

Apie projektą

Asociacija Klaipėdos žvejybos uosto bendruomenė žengia koja kojon su sparčiai skaitmenines technologijas pritaikančiu pasauliu ir pristato bendruomenės internetinę svetainę.

Asociacija Klaipėdos žvejybos uosto bendruomenė įkurta prieš dvejus metus. Pagrindiniai bendruomenės tikslai – suburti vietovėje gyvenančius žmones, palaikyti tvirtus bendruomenės narių tarpusavio ryšius, skatinti bendruomenės narių kultūrinę, švietimo ir socialinę raidą, kurti ir puoselėti saugią gyvenamąją aplinką, bendradarbiauti su kitomis institucijomis, bendruomenėmis ir kitomis įstaigomis. Šiais metais asociacija sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse ir gavo galimybę įgyvendinti savo idėją.

Bendruomenė išsikėlė tikslą didinti bendruomenės narių sutelktumą, lengvinti informacijos apie bendruomenę pasiekiamumą, efektyviau spręsti bendruomenėje iškilusius klausimus. Jam pasiekti buvo nuspręsta sukurti bendruomenės internetinę svetainę. Projekto metu atsiskleidė ir svarbi partnerystė su Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padaliniu, kuriame vyko gyventojų skaitmeninio raštingumo mokymai.

Naujojoje bendruomenės skaitmeninėje erdvėje bendruomeneu.lt skelbiama informacija apie bendruomenę bei jos naujienos. Taip pat svetainės lankytojai čia gali rasti naudingų nuorodų ir bendruomenės kontaktus. Svetainėje bus dalinamasi žiniomis apie bendruomenės vykdomus projektus, renginius, publikuojamos nuotraukos. Nuo šiol bendruomenė turi savo erdvę, kurioje gali viešinti aktualią informaciją, o gyventojai – viską rasti vienoje vietoje, todėl padidėjo susidomėjimas bendruomenės veikla.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.


Asociacijos Klaipėdos žvejybos uosto bendruomenės internetinė svetainė bendruomeneu.lt

Projekto rezultatai matomi:

http://www.zemaitijosgidas.lt/akimirka-is-internetines-svetaines-pristatymo