Lieplaukės bendruomenė

Lieplaukės bendruomenė

Projekto pavadinimas: „Lieplaukės bendruomenės įtinklinimas”

Projekto rezultatas

Sukurta nauja ir funkcionali internetinė svetainė lieplauke.lt

Apie projektą

Šiuolaikiniame pasaulyje veikloms ir paslaugoms vis sparčiau keliantis į skaitmeninę erdvę, Lieplaukės bendruomenė žengia naują žingsnį – pristato naująją internetinę erdvę.

Lieplaukės bendruomenė sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuotame nacionaliniame Bendruomenių įtinklinimo konkurse. Ji tapo viena iš 120-ies bendruomenių laimėtoja ir įgyvendino savo projektą.

Lieplaukės bendruomenė buvo įkurta 2004 metais ir jos pagrindinė veiklos kryptis yra padėti Lieplaukės kaimo visuomenei. Organizacija svarstė būdus, kaip pagelbėti žmonėms prisitaikyti prie naujųjų technologijų, todėl, pasinaudoję bendruomenių įtinklinimo konkurso teikiamomis galimybėmis, išsikėlė tikslą – sukurti internetinę svetainę, kurioje būtų skelbiama aktuali informacija apie organizaciją ir jos veiklas.

Naujoji internetinė erdvė lieplauke.lt yra aktyvi ir apart pagrindinės informacijos, gausiai dalinasi įvykiais bendruomenėje. Modernus dizainas patraukia laikytojų dėmesį, o patogiai sukurtą įrankį iškart įvertino vyresnio amžiaus lankytojai. Žmonės lengvai gali susisiekti su organizacijos administracija ir pateikti savo pasiūlymus ar rūpimus klausimus. Svetainėje galima susipažinti su Lieplaukės kaimo istorija, geografija ir įžymiais žmonėmis bei jų pasiekimais. Skelbiama informacija apie ateinančius renginius ir veiklas, lankytojai gali peržiūrėti renginių nuotraukas. Naujoji internetinė erdvė yra pritaikyta ir išmaniesiems įrenginiams, todėl lankytojams skaityti naujienas patogu ir lengva.

Anot Lieplaukės bendruomenės pirmininko Vytauto Rumbučio, įtinklinimo projektas teigiamai prisidėjo prie kaimo švenčių rengimo ir kitų socialinių darbų. Tuo pačiu, pagerėjo komunikacija tarp skirtingų kartų: „Mokymų metu, vyko intensyvesnis bendravimas tarp vyresnių ir jaunesnių bendruomenės narių“. Organizuotos šventės metu pristatyta mokymų programa, jos rezultatai ir bendruomenės nariai turėjo galimybę pirmą kartą pamatyti naująją internetinę svetainę.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.


Lieplaukės bendruomenės internetinė svetainė lieplauke.lt

Projekto rezultatai matomi:

http://www.zemaitijosgidas.lt/lieplaukes-bendruomenes-svetaine-jau-pasiekiama-jos-nariams