Užuguosčio kaimo jaunimo iniciatyvų klubas

Užuguosčio kaimo jaunimo iniciatyvų klubas

Projekto pavadinimas: Skrajojantis Užuguosčio internetas

Projekto rezultatas

Atnaujinta internetinė svetainė uzuguostisonline.lt

Apie projektą

Užuguosčio kaimo jaunimo iniciatyvų klubas pasitelkė šiuolaikines technologijas ir patobulino vieną iš tradicinių bendruomenės renginių – vasaros kino vakarus.

Užuguosčio kaimo jaunimo iniciatyvų klubas įkurtas 2002 metais. Klubas organizuoja renginius, vaikų vasaros užimtumo stovyklas, kuria įvairias iniciatyvas ir vykdo projektus. Šiais metais organizacija dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse ir sėkmingai įgyvendino savo idėją.

Viena iš klubo iniciatyvų, besitęsianti jau penkerius metus – vasaros kino vakarai. Kiekvienais metais šiam renginiui nuomotas pripučiamas kino ekranas su įgarsinimo įranga, o filmai rodyti iš skaitmeninių laikmenų. Renginys tapo populiarus, tad norėta šią iniciatyvą išplėsti – rengti dažniau bei padidinti pasiekiamo turinio gausą. Įvykdytas projektas „Skrajojantis Užuguosčio internetas“, kurio metu įtinklintas ir įgarsintas bendruomenės lauko kino ekranas.

Projektas prasidėjo atnaujinus skaitmeninę erdvę uzuguostisonline.lt. Nuo šiol joje galima rasti informaciją apie Užuguosčio kiną bei pamatyti akimirkas iš vasaros kino vakarų. Be to, svetainėje galima teikti užklausas ir rezervuoti „Skrajojantį Užuguosčio kiną“ su visa reikalinga įranga 2021 metų vasarai. Nors Užuguosčio vasaros kino vakarai jau tapę tradiciniais bei populiariais tarp įvairaus amžiaus bendruomenės narių, naujoje skaitmeninėje erdvėje bus daug paprasčiau ir lengviau skleisti informaciją apie renginius, o ir patys vietos gyventojai bei svečiai žinos, kur greitai rasti patikimas naujienas bei palikti atsiliepimus. Ateityje šioje skaitmeninėje erdvėje bus skelbiamos būsimų kino vakarų datos bei dalijamasi jau įvykusių renginių akimirkomis.

„Mums labai svarbu užtikrinti jaunimo iniciatyvų tęstinumą, o su šiuo projektu būtent tai ir pavyko pasiekti. Sukurta renginio viešinimo ir rezervacijų priėmimo platforma leis kokybiškai bendrauti su bendruomene internetu“, – apie projekto naudą atsiliepia klubo vadovė Rasa Žvirblienė. Tikimasi, kad ateinančią vasarą Užuguosčio jaunimas galės vykdyti įvairią su projektu susijusią veiklą – sukurti kino filmų peržiūros ciklą Užuguostyje, keliauti su kinu pas kitas bendruomenes, sistemingai organizuoti renginius, rūpintis jų viešinimu, mokytis komandinio darbo ir toliau vystyti skaitmeninę erdvę.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.


Užuguosčio kaimo jaunimo iniciatyvų klubo svetainė uzuguostisonline.lt

Akimirka iš vasaros kino vakarų

Projekto rezultatai matomi:

https://suduvosgidas.lt/uzuguoscio-kino-vakarai-nuo-siol-ismanus/