Pasvalio rajono Ustukių kaimo bendruomenė

Pasvalio rajono Ustukių kaimo bendruomenė

Projekto pavadinimas: Ustukių kaimo bendruomenės internetinis puslapis

Projekto rezultatas

Sukurta nauja ir funkcionali internetinė svetainė ustukiai.lt

Apie projektą

Pasvalio rajono Ustukių bendruomenė savo nariams padeda nepaklysti informacijos gausoje. Sukūrusi naują skaitmeninį įrankį ji aktyviai skleidžia informaciją apie aktualius vietos įvykius bei veiklas, taip siekdama suburti bendruomenę internetinėje erdvėje.

Ustukių bendruomenė sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse ir įgyvendino savo idėją – sukūrė bendruomenės internetinę svetainę. Laimėjimas konkurse suteikė bendruomenei galimybę dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę.

Ustukių bendruomenė, siekdama burti narius elektroninėje erdvėje, skelbti aktualijas, naujienas bei organizacijoje vykstančias kultūrines, sportines, edukacines veiklas perkelti į elektroninę erdvę, sukūrė naują, bendruomenei naudingą svetainę ustukiai.lt. Čia kiekvienas organizacijos narys gali atrasti kontaktus, bendruomenės istoriją, įgyvendintus projektus bei, svarbiausia, dabar vykdomas veiklas, prie kurių turi galimybę prisidėti.

„Naujoji bendruomenės internetinė svetainė tapo iššūkiu mums visiems. Siekdami burti bendruomenę elektroninėje erdvėje, susirinkome aptarti mūsų galimybes ir norus. Įtraukėme jaunuosius bendruomenės narius, tarėmės, kaip turės atrodyti svetainė. Dirbant prie projekto, kilo begalė klausimų, į kuriuos atsakymų neturėjome. Galima sakyti, kad dėliodami po gabalėlį sudėliojome visai įdomų projektą. Taip ir kilo mintis, kad čia bus sudėtas buvęs, esamas ir būsimas bendruomenės gyvenimas. Tiek įvykę renginiai, su įvairius įvykius įamžinančiomis nuotraukomis, tiek operatyvus informacijos pateikimas apie būsimas šventes ir renginius.

Galime tik pasidžiaugti šio projekto rezultatais, bendruomenės narių nusiteikimu, pozityvumu. Mūsų ateities siekis – dar stipriau burti bendruomenę elektroninėje erdvėje“, – planais dalinasi Tomas Vaičius, Ustukių bendruomenės pirmininkas.

Naujoji internetinė svetainė tapo ypač aktuali ir patraukli jauniems bendruomenės nariams, o tai padidino jų įsitraukimą į bendruomenės veiklas. Svetainė ateityje bus tobulinama, visa bendruomenė planuoja įsitraukti į naujovių paieškas. Apsilankykite Ustukių bendruomenės svetainėje ustukiai.lt ir sekite dabar jau įtinklintos bendruomenės gyvenimą iš arti.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.


Ustukių bendruomenės pagrindinis internetinės svetainės puslapis ustukiai.lt

Projekto rezultatai matomi:

http://www.aukstaitijosgidas.lt/ustukiu-bendruomene-buria-bendruomene-skaitmenineje-erdveje