Bendruomenė „Palangos santarvė“

Bendruomenė „Palangos santarvė“

Projekto pavadinimas: Bendruomenės “Palangos santarvė“ svetainė

Projekto rezultatas

Sukurta nauja ir funkcionali internetinė svetainė palangossantarve.lt

Apie projektą

Šiuolaikiniame pasaulyje veikloms ir paslaugoms vis sparčiau keliantis į skaitmeninę erdvę, bendruomenė „Palangos santarvė“ žengia naują žingsnį – savo veiklas pristato naudodama naują internetinę svetainę.

Bendruomenė „Palangos santarvė“ sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame nacionaliniame įtinklinimo konkurse. Ji tapo viena iš 120-ies bendruomenių laimėtoja ir įgyvendino savo projektą.

Bendruomenė „Palangos santarvė“ įkurta 2012 metais ir jos pagrindinės veiklos kryptys yra burti Palangos gyventojus, skatinti pilietinį aktyvumą ir atstovauti miesto bendruomenės interesus. Bendruomenė nusprendė sukurti internetinę erdvę, kurioje galėtų pasidalinti savo veikla ir aktualia informacija apie Palangos miestą. Internetinė svetainė aktuali ne tik bendruomenės nariams, bet ir atvykstantiems turistams ir kitiems svečiams.

Internetinėje svetainėje palangossantarve.lt skelbiama svarbiausia informacija apie bendruomenę „Palangos santarvė“, jos veiklas ir tikslus. Taip pat galima rasti organizacijos tarybos narių kontaktus ir posėdžių tvarkaraštį. Skelbiama visa aktualiausia informacija apie vykdomus projektus ir užsiemimus. Bendruomenė dažnai organizuoja žygius po Palangos pušyno takus ir kviečia gyventojus prisijungti. Dalinamasi populiariausių turistinių objektų sąrašu su aprašymais ir nuotraukomis. Patraukliai pateikama informacija supažindina miesto svečius su Palangos istorija ir gražiausiomis krašto vietovėmis. Skaitmeninė aplinka yra itin patogus įrankis pateikti informaciją bendruomenės nariams, paskatinti daugiau žmonių domėtis organizacijos vykdomomis veiklomis ir populiarinti kurortą.

Anot bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininkės Dainos Eimanavičienės, įtinklinimo projektas pasirodė itin naudingas: „Sukūrus internetinę svetainę, bendruomenė tapo labiau žinoma ir pritraukė naujų narių, kurie įsiliejo į mūsų veiklą“. Pirmininkė džiaugiasi, kad svetaine naudojasi ir vyresnio amžiaus organizacijos nariai. „Svarbu tai, jog visuomenine veikla užsiimantys bendruomenės nariai būtų matomi per sukurtą bendruomenės svetainę“, – sako D. Eimanavičienė. Internetinė svetainė jau pritraukė ir ne tik organizacijos narių dėmesį: „Visi bendruomenės nariai jau naudojasi sukurta svetaine, bei apie sukurtą skaitmeninį įrankį pranešė savo šeimos nariams, bendradarbiams, kaimynams“.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.


Bendruomenės „Palangos santarvė“ internetinėje svetainėje palangossantarve.lt

Projekto rezultatai matomi:

https://www.palangostiltas.lt/bendruomenes+palangos+santarve+naujas+skaitmeninis+irankis+padeda+burti+palangos+gyventojus,7,2,11670.html