Šiaulių artrito draugija ARTIS

Šiaulių artrito draugija ARTIS

Projekto pavadinimas: AKTYVI BENDRUOMENĖ

Projekto rezultatas

Sukurta nauja ir funkcionali internetinė svetainė www.siauliuartis.lt

Apie projektą

Internetinė erdvė yra puikus įrankis pasidalinti organizacijos nuveikta veikla bei pasiekimais. Šiaulių artrito draugija „Artis“ pasinaudojo skaitmeninėmis galimybėmis ir pristato naują internetinę svetainę.

Šiais metais Šiaulių artrito draugija „Artis“ dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuotame Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse, tapo viena iš 120-ies bendruomenių laimėtoja ir sėkmingai įgyvendino savo idėją – sukūrė internetinę svetainę www.siauliuartis.lt.

Šiaulių artrito draugija „Artis“ buvo įkurta 2002 metais ir visą savo veiklos laikotarpį dirba siekdama skatinti draugijos narius stiprėti dvasiškai ir fiziškai. Organizuoja paskaitas, seminarus, keliones, įvairius kultūrinius renginius. Organizacija peržengė vietinės veiklos ribas ir savo projektais norėjo sudominti daugiau žmonių. Sutarta kurti skaitmeninę erdvę, kuri būtų informatyvi ir pasiekiama visai visuomenei.

Projekto pradžioje draugija didelį dėmesį skyrė tam, kad išmokytų narius naudotis virtualiomis paslaugomis internetinėje erdvėje – susipažinti ir dalintis įvairia informacija apie bendruomenėje vykdomą veiklą ir aktyviai dalyvauti diskusijose. Organizacija tikisi, kad kuo daugiau draugijos narių mokės naudotis internetu, tuo bus greitesnis ir lengvesnis bendravimas tarpusavyje bei efektyvesnė naujų planų ir idėjų sklaida. Sukurta svetainė taip pat suteikė galimybę greičiau perduoti aktualią informaciją visiems draugijos nariams. Į elektroninę erdvę buvo perkelti mokymai apie kompiuterinę įrangą, nuotoliniu būdu vyko rudens paukščių paroda. Svetainėje pristatomos veiklos ir paslaugos skirtos žmonėms, turintiems negalią.

Anot Šiaulių artrito draugijos „Artis“ pirmininkės Irenos Gaidamavičienės, organizacija yra labai patenkinta projekto rezultatais. „Projekto įgyvendinimas ženkliai pagerino mūsų draugijos narių įvairių veiklų darbus, nes pagerinome įgūdžius naudotis kompiuterinėmis technologijomis“, – sako pirmininkė. Labiausiai I. Gaidamavičienė džiaugiasi aktyviu žmonių įsitraukimu, nes tai paskatino įvairių veiklų organizavimą: „Smagu sužinoti, kaip bendrauti su užsienyje esančiais vaikais ir anūkais, dalyvauti mankštose nuotoliniu būdu ir jas daryti namuose“.

Apsilankykite draugijos internetinėje svetainėje www.siauliuartis.lt ir iš arčiau pamatykite įtinklintos bendruomenės gyvenimą.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.


Šiaulių artrito draugijos „Artis“ internetinė svetainė www.siauliuartis.lt

Šiaulių artrito draugijos „Artis“ nariai

Projekto rezultatai matomi:

https://www.skrastas.lt/aktualijos/siauliai/siauliu-artrito-draugija-artis-buria-bendruomene-skaitmenineje-erdveje