Apie projektą

„Prisijungusi Lietuva“ – tai Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) inicijuotas informacinis projektas, kuriuo siekiama, kad Europos Sąjungos (ES) lėšomis kuriamomis valstybės ir savivaldybių institucijų e. paslaugomis naudotųsi kuo didesnė Lietuvos gyventojų dalis.
ES lėšomis sukurta ir kuriama gausybė gyventojams bei verslo įmonėms naudingų, patogių, reikalingų elektroninių paslaugų. Viešojo sektoriaus e. paslaugų ir e. sprendimų kūrimui ir tobulinimui 2004-2006 metų ES struktūrinės paramos laikotarpiu panaudota apie 140 mln. Lt, 2007-2013 m. laikotarpiu numatoma panaudoti daugiau nei 975 mln. Lt struktūrinių fondų ir bendrojo finansavimo lėšų.
Svetainė „Prisijungusi Lietuva“ finansuojama Ekonomikos augimo veiksmų programos  „Techninė parama Ekonomikos augimo veiksmų programos įgyvendinimui“ priemonės „Informavimas ir viešinimas“ lėšomis ir sukurta tam, kad Jūs išbandytumėte e. paslaugas ir pamatytumėte kaip jomis taupu, greita, patogu ir paprasta naudotis.
Būk prisijungęs!